GİZLİLİK POLİTİKASI

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GÜVENLİĞİ:

Online alışveriş sitemizde bizimle paylaşacağınız tüm bilgileriniz, hizmet kalitesi ve güvencesi altındadır. Kumasciniz, müşterilerinin verilerini büyük bir titizlik ve gizlilik içinde korumaktadır. Aynı hizmet ve yaklaşım güvenli bir alışveriş rahatlığı için web üzerinden de sizlere sunulmaktadır.
kumasciniz.com online alışveriş işlemleri gereği müşterilerden aldığı kişisel bilgilerin (isim, adres, e-mail, telefon, faks, alışveriş listesi gibi bilgileri) gizliliği konusunda, müşterilerimizin bilgi veya onayı dışında ya da yasal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece herhangi bir şahıs, kurum ve kuruluş ile söz konusu bilgilerin paylaşılmayacağını taahhüt eder.

Sitemizi sadece gezmek istiyorsanız herhangi bir kişisel bilginizi bizimle paylaşmak zorunda değilsiniz Ürün satın alınması içeren alışverişlerde ürünü teslim edebilmek için ve bazı hizmetlerimizden sizi haberdar edebilmek için sitemizde bulunan formda yer alan bilgilerin doldurulması zorunludur. Bu bilgiler ve online alışveriş sırasında girdiğiniz teslimat ve fatura adresleri sistemimizde saklanmaktadır.

Müşterilerimizden aldığımız bilgilerin tamamının ve www.kumasciniz.com sistem altyapısını ve internet sunumlarının en yüksek güvenlik seviyesinde korunması amacıyla 128 bitlik SSL (Secure Sockets Layer) güvenlik programı kullanılmaktadır.

Ödemeler ve Alışveriş Güvenliği

kumasciniz.com kullanıcıları ile yapılan bilgi alışverişinin gizlilik ve güvenliği 128 bitlik SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme teknolojisiyle sağlanmaktadır.

kumasciniz.com’da kişisel bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz SSL teknolojisi ile korunmaktadır. SSL güvenlik sistemi, güvenli alışveriş için geliştirilmiş bir şifreleme yöntemidir. Kullandığınız web tarayıcısı ile bağlı olduğunuz sitenin web sunucusu arasında güvenli bilgi alışverişini sağlar. SSL kullanılan bir sitede dolaştığınız ve bilgi girişi yaptığınız sürece, yaptığınız işlemlerin üçüncü şahıslar tarafından izlenme olasılığı ortadan kalkar.

SSL güvenlik alanında iken girdiğiniz bilgiler, karşı tarafa gönderilmeden önce çözülmesi ve üçüncü şahıslar tarafından okunması imkansız bir kodlama sistemiyle otomatik olarak şifrelenir. Bu bilgi ancak karşı taraftaki web sunucu tarafından ve sadece doğru adreste deşifre edilmek üzere çözülür ve anlamlı bir bilgi haline getirilebilir. Her iki taraf da doğrulama yaparak işlemin ve paylaşılan bilginin gizliliği korunur. Bu yetki uluslararası güvence altındadır.

kumasciniz.com’da bir ürün satın alırken hiç bir şekilde kredi kartı ve diğer ödeme bilgileriniz kaydedilmez. Kullanmakta olduğunuz kredi kartı bilgileriniz bankanızın güvencesindedir, kredi kartı bilgileriniz ilgili banka veritabanı hariç kumasciniz.com veritabanında saklanmaz, bilgilerinize erişilemez. Bu sebeple her yeni alışveriş için kart ve ödeme bilgilerinizi yeniden girmeniz gerekmektedir.

SSL Güvenliği ve Sertifikası

kumasciniz.com’da satın almak istediğiniz ürünlerin sipariş işlemlerini başlattığınız anda SSL güvenlik alanına yönlendirilirsiniz. Kullandığınız internet tarayıcısı ile kumasciniz.com web sunucusu arasında güvenlikli bilgi alışverişi başlar. Güvenlikli alanda olduğunuzu Internet tarayıcınızın versiyonuna göre tarayıcınızın sağ alt ya da üst köşesinde “KİLİT İKONU”nu gördüğünüzde anlayabilirsiniz. Bağlantınız şifreli konuma geçtiğinde adınız, adresiniz, kredi kartı numaranız, banka hesap numaranız, parolanız gibi her türlü kişisel bilginizi güvenli bir şekilde yollayabilir ve herhangi birinin bu bilgileri internet üzerinden okumasını engellemiş olursunuz.

Üyelik Sistemi
Kumasciniz online alışveriş sitesinde, üye olmadan istediğiniz kadar gezebilir ve ürün arayabilirsiniz. Ancak ürün satın alma aşamasında, yasal açıdan da bir gereklilik olan, üye olma aşamasını tamamlamanız gerekmektedir.

Sitemize üyelik, ücretsiz ve kısa süren bir işlemdir. Sadece bir kere ve ilk alışverişinizde üyelik işlemi yapılır. Üye olurken kullanıcı adı olarak elektronik posta adresiniz ve kendi belirleyeceğiniz bir şifre kullanılacaktır. Üyelik sistemi sayesinde teslimat için gerekli tüm bilgilerinizi her alışverişte yeniden girmek zorunda kalmazsınız.